Fotelik samochodowy Recaro Young Sport dla dzieci 9-36 kg.

Fotelik Recaro SportFotelik samochodowy Recaro Young Sport przeznaczony dla dzieci w wieku od 9-ciu miesięcy do 12-stu lat (ważących od 9 do 36 kg) jest pierwszym na rynku fotelikiem posiadającym sygnalizację dźwiękową, działającą podczas rozpięcia pasów bezpieczeństwa.

Wprowadzony na przełomie lat 2010-2011 nowy model fotelika Recaro Young Sport posiada:

  1. alarm dźwiękowy informujący o rozpięciu się pasów,
  2. nową klamrę pasów bezpieczeństwa,
  3. większy komfort, dzięki zastosowaniu nowej pianki wypełniającej wnętrze fotelika.

Wspomniane powyżej bezpieczeństwo gwarantują również:

  • regulowana wysokość zagłówka i ścianek bocznych,
  • osłona ramion absorbująca energię podczas uderzenia,
  • poduszka pomniejszająca, by zredukować nadmiar miejsca w obszarze bioder,
  • zintegrowany, pięciopunktowy pas dla grupy I (w standardzie), trzypunktowy pas samochodowy dla grupy II i III,
  • nowa klamra pasów bezpieczeństwa, dzięki której łatwiej umocować fotelik w samochodzie.

Kolejnymi niezwykle istotnymi cechami, które nadają omawianemu fotelikowi wyjątkowy styl jest bardzo łatwe i przyjemne użytkowanie fotelików Recaro Sport przez dzieci oraz duża wygoda i komfort małych pasażerów podczas jazdy. Jeśli Twoje dziecko ma dużą wyobraźnię to fotelik Recaro przeznaczony jest właśnie dla niego !

W omawianym modelu fotelika Recaro Young Sport zastosowano nową, bardziej bezpieczną klamrę bezpieczeństwa, która wspomaga właściwe umocowanie fotelika w samochodzie. Recaro Sport ma 2 letnią gwarancję, posiada homologację i spełnia wszelkie normy obowiązujące w Polsce i w Unii Europejskiej. 100 letnie doświadczenie producenta fotelika niemieckiej marki Recaro pozwoliło stworzyć ten sportowy duchem model o wysokiej jakości.

Fotelik samochodowy Recaro Young Sport uzyskał wysokie miejsce w rankingu prowadzonym przez sklep internetowy fotelik24.pl gdzie zajął drugie miejsce wśród wszystkich fotelików w klasie fotelików uniwersalnych (ECE I-III).

Szukając fotelika Recaro Young Sport zwróć uwagę czy wybrany przez Ciebie model jest najnowszym modelem tzn. czy posiada takie funkcje jak np.: sygnalizacja rozpiętych pasów co oznacza, że jest to produkt z najnowszej kolekcji Recaro.

Ten wpis został opublikowany w kategorii recaro young sport i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>